Rüzgar Tirübünleri

FİYAT SORUNUZTürkiye (Turkey) / Kayseri /

  • İlan No
    3567
  • İlan Tarihi
    28/11/18

Teksan Enerji

  • Cep & Mobil 05536191402
  • Ofis 05539197483

İletişim: İlyas Tekkuş 0553 919 7483 Mühendis Mustafa Bey: 0553 619 1402


HAKKIMIZDA NOT: ( Enerji Bakanlığından Beklediğimiz Yasa Onaylandı Bundan Sonra Kurmuş Olduğumuz Rüzgar Türbünleri Kazanç Getirecek Kurmuş Olduğumuz Türbünler İle Hem Kendi Enerjinizi Karşılayın Hemde Satarak Bütcenize Ek Gelir Sağlayacak Enerjiyi Rüzgar Üretiyor İkinci Sayaçtla Elektirik Kurumuna Yollanıyor Sizin Ürettiğiniz Fazla Elektiriğin Parasını Kurumdan Alıyorsunuz Yatırımcılara ALLAH Hayır Etsin

Uzun Yıllar Türkiye Ve Hollanda Da Elektrik Ve Elektronik Üzerine Çalışan Geliştirdiği Ürünler İle Elektrik Ve Elektronik Pazarına Katkısı Bulunan Ekibimizin "Temiz Enerji Temiz Dünya" Sloganıyla Bir Araya Gelerek Kurduğu "TEKSAN ENERJİ" Şirketi Siz Değerli Müşterilerine Elektrik Enerjisi İle İlgili Her Konuda Çözüm Üretmek İçin Kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

Doğal Kaynaklardan İstifade Ederek Çevreye Zarar Vermeyen Ucuz Enerji Üretmek

VİZYONUMUZ

Temiz Ve Ucuz Enerji Temiz Dünya Güvenli Gelecek

RÜZGAR ENERJİSİ NEDİR ?

Rüzgar Enerjisi; Doğal Yenilenebilir Temiz Ve Sonsuz Bir Güç Olup Kaynağı Güneştir. Güneşin Dünyaya Gönderdiği Enerjinin %1-2 Gibi Küçük Bir Miktarı Rüzgar Enerjisine Dönüşmektedir Güneşin Yer Yüzeyini Ve Atmosferini Homojen Isıtmamasının Bir Sonucu Olarak Ortaya Çıkan Sıcaklık Ve Basınç Farkından Dolayı Hava Akımı Oluşur. Bir Hava Kütlesi Mevcut Durumundan Daha Fazla Isınırsa Atmosferin Yukarısına Doğru Yükselir Ve Bu Hava Kütlesinin Yükselmesiyle Boşalan Yere Aynı Hacimdeki Soğuk Hava Kütlesi Yerleşir Bu Hava Kütlelerinin Yer Değiştirmelerine Rüzgar Adı Verilmektedir Diğer Bir İfadeyle Rüzgar; Biribirine Komşu Bulunan İki Basınç Bölgesi Arasındaki Basınç Farkından Dolayı Meydana Gelen En Yüksek Basınç Merkezinden Alçak Basınç Merkezine Doğru Hareket Eden Hava Akımıdır Rüzgarlar Yüksek Basınç Alanlarında Alaçak Basınç Alanlarına Akarken; Dünyanın Kendi Ekseni Etrafında Dönmesi Yüzey Sürtünmeleri, Yerel Isı Yayılımı Rürzgar Önünde Farklı Atmosferik Olaylar Ve Arazinin Topografik Yapısı Gibi Nedenlerden Dolayı Şekillenir. Rüzgarın Özellikleri Yerel Coğrafi Farklılıklar Ve Yer Yzünün Homejen Olmayan Isınmasına Bağlı Olarak Zamansal Ve Yöresel Değişiklik Gösterir.
Rüzgar Hız Ve Yön Olmak Üzere İki Parametre İle İfade Edilir. Rüzgar Hızı Yükseklikle Artar Ve Teorik Gücüde Hızının Küpü İle Orantılı Olarak Değişir. Rüzgar Enerjisinin Avantajları Genel Olarak Şöyle Sıralana Bilir.

1.ATMOSFERDE BOL VE SERBEST OLARAK BULUNUR 
2.YENİLENEBİLİR VE TEMİZ BİR ENERJİ KAYNAĞIDIR ÇEVRE DOSTUDUR 
3. KAYNAĞA GÜVENİLİRDİR TÜKENME VE ZAMANLA FİYATININ ARTMA RİSKİ YOKTUR 
4. BAKIM VE İŞLETME MALİYETLERİ DÜŞÜKTÜR 
5.HAM MADDESİ TAMAMIYLA YERLİDİR DIŞA BAĞIMLILIK YARATMAZ 
6.TEKNOLOJİSİNİN TESİSİ VE İŞLETİLMESİ GÖRECELİ OLARAK BASİTTİR 
7. İŞLETMEYE ALINMASI KISA BİR SÜREDE GERÇEKLEŞE BİLİR

PORTATİF RÜZGAR TÜRBİNİ

Ülkemizin Birçok Bölgesi Rüzgar Yönünden Son Derece Elverişli Bir Konumdadır. Bu Sebeple Portatif Rüzgar Türbinlerimiz Evinizin Bağınızın Bahçenizin Endüstriyel İşletmelerinizin Elektrik İhtiyacını 1KW'TAN 999 KWA Kadar Karşılamak Üzere Tasarlanmıştır. Rüzgar Türbinlerimiz Bahçenize Direk Üzerine Kurulduğu Gibi Fabrika Veya Bina Üzerlerine de Rahatlıkla Montaj Edilebilmektedir. Ayrıca Kurulduğu Yerde Herhangi Bir Gürültü vb Şekilde Toplumu Rahatsız Etmeyecek Bir Tasarıma Sahiptir Rüzgar Türbünlerimizin Sayesinde Hem Kendi Elektiriğimizi K endiniz Üretecek Hem Temiz Enerji Sayesinde Çevreyi Korumaya Yardımcı Olacaksınız

MOBİL GÜNEŞ PANELİ

Özellikle Çiftçilerimizin Enbüyük Sorunu Tarla Sulamada Kullandıkları Motorlar İçin Elektirik Sorunudur.Elektirik Genellikle Direk Ve Trafo İle Elde Edilen Tesisler İle Sağlanmaktadır. Ancak Bu Tesis Edilen Hat Maliyeti Çok Yüksek Olduğu İçin Çiftcilerimizi Zora Sokmaktadır. Firmamızın Yapmış Olduğu Katlamalı Akü Destekli Römork Üzerine Montajı Yapılmış Halhe Üretilen Mobil Güneş Paneli Sayesinde Enerjinizi Kendiniz Üretecek Ve Yüklü Tesis Maliyetlerinden Kurtulacaksınız. Hertürlü Su Motorunu Çalıştıracak Güçte Paneller Römork Üzerine Montajlı Halde Üretimektedir.
Video eklenmemiş!
Sokak Görünümü Eklenmemiş!

Bu ilan 131. kez ziyaret edilmiştir.