Kategoriler

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? (10/01/18)

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

www.celep.com olarak tüm kullanıcılarımızı ailemizin bir parçası gibi görüyoruz. Siz istemediğiniz sürece size herhangi bir tanıtım, kampanya mesajı göndermiyor, bilgilerinizi sizin isteğiniz ve onayınız dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Bu nedenle üyeliğinizi aktif olarak kullanmasanız dahi iptal etmenize gerek yoktur.

Üyeliğiniz ile ilgili yaşadığınız bir sorun...


İncele

Üyeliğim neden durduruldu? (10/01/18)

Üyeliğim neden durduruldu?

Üyelik durdurma, www.celep.com’un Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları Sözleşmesi gereği, tüm kullanıcıların güvenliğini gözönünde bulundurarak www.celep.com üyeliğini, geçici veya kalıcı olarak kullanıma kapatmasıdır 

Hangi durumlarda üyelik durdurulur?

Üyelik Sözleşmesi'nde yer alan kurallara uyulmamas...


İncele

Kullanıcı bilgilerimi (e-posta, şifre vb.) unuttum (10/01/18)

Kullanıcı bilgilerimi (e-posta, şifre vb.) unuttum?

Kullanıcı adı ve şifrenizi unuttuysanız, üye girişi bölümünde bulunan ‘kullanıcı adımı unuttum’ veya ‘şifremi unuttum’linklerinden birine tıklayıp, gelen sayfadaki kutuya üye olurken belirttiğiniz e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Kullanıcı ad ve şifreniz hemen e-postanıza gönderilecektir. 

Kullanıcı ad ve şifreniz doğru olma...


İncele

Mağazama nasıl alt kullanıcı ekleyebilirim? (30/07/17)

Mağazama nasıl alt kullanıcı ekleyebilirim?

Mağazanıza alt kullanıcı eklemek için izlenecek adımları gösteren videolara Bana Özel’e giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan “Nasıl Yaparım? ” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mağazanız alt kullanıcı eklemek için Bana Özel > Mağaza Yönetimi > Kullanıcılar > Yeni Kullanıcı Ekle menüsünden işlem yapabilirsiniz. Açılan bölüme eklemek i...


İncele

Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim? (10/01/18)

Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim?

Kurumsal Üye olmak için 0850 ……… Kurumsal Müşteri İlişkleri Merkezi'ni arayarak mağaza açabilir, Kurumsal Üyemiz olabilirsiniz.

...


İncele

İlanıma nasıl webcelep.com dopingi alabilirim? (30/07/17)

İlanıma nasıl webcelep.com dopingi alabilirim?

www.webcelep.com dopingleri, ilanlarınızı ön plana çıkartır, benzerlerinden ayrıştırır. 

İlanlarınız çok daha fazla kişi tarafından görüntülenir ve alıcısına hızlıca ulaşır. Böylece siz de en kısa sürede satar veya kiralarsınız.

İlanınıza sahibinden.com dopingi tanımlayabilmek için izlenecek adımları gösteren videolara Doping Tanıt...


İncele

İlanım neden reddedildi? (30/07/17)

İlanım neden reddedildi?

İlanlarınız, onaylama ekibimiz tarafından titizlikle incelenir ve ilan verme kurallarına uygun bulunmayan ilanlar reddedilir.  İlanınızın neden reddedildiğine dair detaylı bilgi içeren mesaja Bana Özel > Bilgilendirmeler bölümünden ulaşabilirsiniz.

İlan yayınlama aşamasında en sık karşılaşılan hatalar aşağıdaki gibidir. İlanlarınızı bu noktalara ve İlan Verme Kur...


İncele

İlanım ne zaman yayınlanır? (30/07/17)

İlanım ne zaman yayınlanır?

www.webcelep.com da ilanlarınız 6 saat içinde kontrol edilerek onaylanır veya reddedilir. Bu süre çalışma saatleri dışında ve hafta sonlarında farklılık gösterebilir.

İlan yayınlama aşamasında en sık karşılaşılan hatalar aşağıdaki gibidir. İlanlarınızı bu noktalara ve İlan Verme Kurallarına uygun olarak hazırlamanız, ilan baka...


İncele

Cebinden Onaylı nedir? (30/07/17)

Cebinden Onaylı nedir?

www.webcelep.com'un sağladığı, alıcıların güvenle alışveriş yapmasını, satıcıların güvenilir olduğunu tescil eden hizmettir. Cebinden Onaylı Üyelik ile cep telefonu numaranızın size ait olduğunu teyit ederek, hem alıcıların güvenini kazanabilir, hem de alışveriş işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece Cebinden Onaylı üyeler ilan verebilir, verdikleri...


İncele

Kaç adet ücretsiz ilan verebilirim? (30/07/17)

Kaç adet ücretsiz ilan verebilirim?

www.webcelep.com’da ilan limitleri aylık ve yıllık olarak değişmektedir. Aşağıdaki tablodan hangi kategoride aylık ve yıllık kaç kere ilan yayınlayabileceğinizi kontrol edebilirsiniz. İlan limitleriniz dolduktan sonra ücretli ilan yayınlayabilir ya da 6 veya 12 ay süreli bir mağaza açarak daha fazla ilan yayınlamanın yanısıra www.webcelep.com ’un mağaz...


İncele

Nasıl ilan verebilirim? (30/07/17)

Nasıl ilan verebilirim?

www.webcelep.com’da İlan vermek için, üye girişi yaptıktan sonra ‘İlan Ver’ linkine tıklamanız yeterli. Açılan sayfada ilanınıza en uygun üst ve alt kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Bu bölümlerde;

·İlanınıza ait başlık ve açıklamaları yazma,

·Fiyat ve ürün detaylarını belirl...


İncele

Webcelep.com'a üye olmak ücretli mi? (30/07/17)

Webcelep.com'a üye olmak ücretli mi?

www.webcelep.com'a üye olmak için herhangi bir üyelik ücreti ödenmez. Bireysel www.webcelep.com üyeleri, üyelik ücreti ödemedikleri gibi, bazı ilan kategorilerinde belli sayıda ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Bireysel üyelerin kaç adet ücretsiz ilan yayınlayabileceğini görüntülemek için lütfen  tıklayınız.

Kurumsal üyelik koşull...


İncele