Hakkımızda

Ülkemizde çok ciddi boyutlarda canlı hayvan hareketi gerçekleşmedkedir.  Gerçekleşen bu hareket, çok büyük çoğunlukla, canbazlar ve celepler vasıtasıyla tüccara oradan da kesimhanelere ulaşmaktadır.  
Bu hiyerarşi içerisinde çiftçiden kombinelere veya bir çiftçiden diğer bir çiftçiye gelene kadar hayvan ve hayvancılık ürünleri birkaç defa el değiştirmekte ve her aşamada mal / malzeme bedeli doal olarak yükselmektedir.  İşte tam bu noktada, canlı hayvan ticaretinin yüzyıllardır adı olan" celeplik " satılık hayvan sahibi ile alıcıyı bir araya ücretsiz ve komisyonsuz olarak getirmektedir.  
kurbanlık, besi lik, damızlık - büyükbaş veya küçükbaş hayvanlar, dar bölge, coğrafi sınır tanımaksızın Türkiyenin her yerinden aracısız olarak temin edilebilir.
Aracıların ortadan kalkması ile birlikte, hayvan sahibi hayvanın en yüksek fiyatla satma, alıcı ise aracının komisyonlarından tasarruf etme fırsatı bulmaktadır.
Satılık hayvanda olduğu gibi, çiftlik ekipmalnarı ve sarf malzemeleri de üreticiden  çiftçiye doğrudan ve aracısız ulaşmaktadır.
www.celep.com bu hizmetini tüm çiftçilerimize ve üreticilerimize ücretsiz olarak sunmaktadır.

Connection problem

Your internet connection is broken,
we miss you so much already!